İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Siz de SEYRAN´ da çalışma ayrıcalığını yaşamak isterseniz Cv nizi [email protected] adresine gönderebilir veya kariyer.net adresinden iş ilanlarından size uygun pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

 

İş Fırsatları

Açık pozisyonlar için ilan ayrıntılarına bakabilir, kariyer.net hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıda bulunan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, “Genel Başvuru” ilanına başvurunuz. “Şirketimizin iş ilanları sadece www.seyran.net ve www.kariyer.net adreslerinde yayınlanmaktadır. Bu mecralar dışındaki ilanlar asılsız olup, şirketimiz ve grubumuzla ilgisi bulunmamaktadır.”

 

Seyran'lı olmak

Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan, İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan, Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı, Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği, bir kurumda çalışmak isteyenler için Seyran doğru adres demektir.

 

Çalışan Profilimiz

Kadın & Erkek Dağılımı ve Yaş ortalamaları

%35 Erkek %65 Kadın, 20-45 arası

 

Performans Yönetimi

Performans değerlendirme süreçlerinde, kişilerin hem şirketimiz değerlerine uyumu hem de iş performansları göz önünde bulundurulmaktadır.

 

Çalışma arkadaşlarımızın, kendi performansları, gelişimleri ve kariyerleri üzerinde sorumluluk sahibi olmaları beklenmektedir. Bu bakış açısıyla, çalışanlarımızın sürekli öğrenme arzusu taşıması, astlarının ve takım arkadaşlarının gelişimine destek olması ve sektörlerin değişim hızına uyum göstermesi en önemli performans göstergelerindendir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR