SİPARİŞ VE TESLİMAT

 

Teslimat / Fatura İşlemleri

 

Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz.

 


Yazışma unvanı bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1.derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.
Fatura adresiniz Teslimat adresi ile aynı adresi içeriyorsa aynı adres kutucuğunu işaretleyerek aynı adresin otomatik olarak Fatura adresi bilgisine gelmesini ve kaydedilmesini sağlar. Farklı bir fatura adresi girmek istiyorsanız Fatura adres bilgileri bölümünde 'Yeni Adres Ekle' linkine tıklayarak fatura adresiniz için teslimat adresinden farklı bir adres girişi yapabilirsiniz. Fatura ve ürün/ürünlerinizin farklı adreslere teslimatını isterseniz, şirket politikamızca yapmış olduğunuz alışverişin kargo bedelini firmamız karşılamaktadır. Fakat bu durumda 2. Bir kargo bedeli çıkacağından dolayı tarafınızdan 2. Bedel temin edilmektedir. 

Tüm bilgileriniz doğru ve eksiksiz girildikten sonra 'Kaydet' linkine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

 

Önemli Not: Teslimat adresi olarak kargo şubelerinin adresini yazdığınız taktirde, ürün/ürünler kargo firmasında bekletilecek ve 2 gün içerisinde teslim alınmadığı taktirde tarafımıza iade edilecektir. Lütfen kargo firmalarının adreslerini teslimat adresi olarak girmeyiniz. Bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Teslimat:
·      500 TL Üzeri Ücretsiz kargo: 

500 TL Üzeri Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderilir.
·      Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize veya belirtilen adrese,  kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.
Özel günler, kampanya dönemleri ve haftasonlarında kargo teslim süreci uzayabilir.

Teslimatlar kargo görevlileri tarafından yapılır. Siparişler Yurtiçikargo şirketi ile gönderilir, iade ya da değişim işlemlerinde müşteri Yurtiçi kargo firması aracılığı ile gönderdiği takdirde kargo
 ücreti SEYRAN tarafından karşılanır. Teslimat şahsın kendisi veya birinci dereceden akrabalarına kimlik ibrazı ve imza karşılığı sonucunda yapılır.


Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

 

Teslimat Yöntemi

 Kullanıcı teslimat yöntemi olarak birkaç farklı yöntem seçebilir. Ayrı ayrı vermiş olduğum Siparişlerimi birleştirebilir miyim?

Aynı gün içerisinde vereceğiniz ve stoklarımızda bulunan Ürünlerinizi size en kısa sürede ulaştırabilmek için tüm siparişlerinizi birleştirme imkanımız bulunmaktadır. Notlar kısmına lütfen siparişlerinizin birleştirilmesini istediğiniz bir not yazınız veya  (0216) 390 77 08 telefonu arayarak müşteri yetkililerimiz ile görüşerek bilgi vermenizi rica ederiz.

 

Siparişlerime hediye paketi yaptırabilir miyim? 

Kesinlikle evet! Tüm siparişleriniz için hediye paketi talebinde bulunabilirsiniz. Arzu ederseniz sistemimizde bulunan sipariş not’u kısmına yazacağınız not’u, güzel bir not kartına yazarak paket içerisinde dahil edebiliriz. Bu işlemler için Türkiyedeki private shopping firmalarının aksine hiçbir şekilde  ilave bir ücret talep etmemekteyiz..

 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına K.D.V. dahil midir ?

 

Evet! aldığınız tüm ürünlerin fiyatlarına K.D.V. dahildir. 

www.modaseyran.com üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.


Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

 

Siparişinizi Üye Panelim altında bulunan siparişlerim başlığı üzerinden iptal edebilir, 0216 390 77 08 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da  [email protected] adresine mail atarak gerekli bilgileri vermenizi rica ederiz.

 

Ürünümü seyran online deponuz'dan teslim alabilir miyim?

Ürününüzü, Kargo İle Teslim Alabilirsiniz

 

Siparişimi nasıl teslim alabilirim ?

-Siparişimi, başka birisini seyran online deponuza yönlendirerek aldırabilir miyim?

-Hayır, Kargo Şirketleri Aracığılı İle Teslim Alabilirsiniz..


 Siparişimi ne kadar süre içinde gidip almak zorundayım?

Kargo Şubesinden 3 Gün İçinde Alınmaması Durumda Kargonuz Tarafımzıza Geri iade Edilecektir.

 

Yanlış ürün siparişi verdim. Bu durumda ne yapabilirim ?

 [email protected] dan iletişime geçebilirsiniz.

Ürün tarafınıza ulaştırılmış ise, ürünü modaseyran.com adresimize geri gönderilmesi ve gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Gerekli control aşamaları sağlandıktan, doğru ürününüz tarafınıza gönderilecektir.

 

 

 

 

SEYRAN MAĞAZACILIK A.Ş.

İade ve Değişim Adresi : Batı Mah. 19 Mayıs Cd. No:42  PENDİK / İSTANBUL

Tel : 0216 390 77 08

E-Mail : [email protected]

 

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Seyran’ den aldığınız ürünler Yurtiçi Kargo tarafından, mesai saatleri içerisinde (hafta içi 10:00 – 14:30 )  belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderimi sağlanarak teslim edilecektir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Vermiş olduğunuz siparişinizin durumu "Siparişiniz Alınmıştır” ise teslimat adresinizi değiştirebiliriz. Bunun için 0216 390 77 08 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-mail göndererek adres değişikliği talebinizi belirtebilirsiniz.Kargo gönderimi sağlanan ürün/ürünler için bilgi değişiklikleri yapılamamakt

Vermiş olduğum siparişimin alıcı bilgilerini değiştirebilir miyim?

Vermiş olduğunuz siparişinizin durumu "Siparişiniz Alınmıştır” ya da " Siparişiniz Hazırlanıyor" ise alıcı bilgilerini değiştirebilirsiniz. Bunun için  (0216) 390 77 08 Hizmetlerimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-mail göndererek siparişinizin alıcı bilgilerini değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Kargo gönderimi sağlanan ürün/ürünler için bilgi değişiklikleri yapılamamaktadır..
Kargo ücreti ne kadar?

İstediğiniz sıklıkta sipariş verebilmeniz ve ürününüzü iade etmek durumunda kaldığınızda iade işlemini kolaylıkla yapabilmeniz için tüm kargo ücretleri tamamen biz karşılıyoruz.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Siparişleriniz YurtiçiS Kargo ile gönderilmektedir.

Kargom ne zaman ulaşır?

Amacımız, siparişlerinizi ortalama 3 iş günü içinde size ulaştırmaktır. Siparişinizin hazırlık aşamalarını sitemize üye girişi sağladıktan sonra www.modaseyran.com/Hesabim.aspx#/Siparislerim linkini tıklayarak kontrol edebilir; paketinizin yolculuğunu ise kargoya verildiğini bildiren e-mailin size ulaşmasının ardından aktif hale gelen sipariş takip linkini tıklayarak kargo firmasının web sitesinden takip edebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde gönderimi teslim alabilir miyim?

Üzülerek belirtiriz ki resmi tatil günlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş! Bu durumda ürünümü nasıl teslim alabilirim?

Teslimat adresinizde bulunmamanız durumunda Yurtiçi Kargo bu adrese, gönderi bilgilerinizin yer aldığı bir ihbar yazısı bırakır. Kargo takibini bu ihbar notu üzerinde belirtilmiş olan Yurtiçi Kargo şubesi ile iletişim ( 444 99 99)  kurarak yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Seyran’a iade olarak gönderilecektir.

Ürününüzü anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından 3 gün içerisinde teslim almamanız durumunda güncel olan kargo ücretleri tarafınızdan tahsil edilmektedir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Yurt dışına ürün gönderimlerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gerçekleşmektedir.

Gönderimi sağlanan ürünlerin kargo ücretleri, ağırlıkları ve gönderilen ÜLKE / Bölge’ye göre değişiklik göstermektedir.

Yurt dışına gönderimi sağlanan ürünlerin kargo ücretleri, yasal masraflar, ürün adresinize teslim edilmeye çalışıldığında yerinizde bulunmamanız halinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının antreposunda bekletilme ücretleri ve diğer ücretlerin tamamı tarafınızdan karşılanacaktır. Tüm bilgiler için lütfen müşteri hizmetleri departmanımızı  0216 390 77 08 numaralı telefondan arayınız veya [email protected] adresin'e mail atarak yazılı detayları isteyiniz. 

 

Yurtiçi Kargo'nun hangi illere teslimat yaptığını öğrenmek için tıklayınız.
  

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR